Зразки фотографій Meizu 16s показують відмінні можливості нічної зйомки

Дата виходу Meizu 16 не за горами. Так що цілком логічно, що ми будемо отримувати все більше і більше інформації про цей телефон. Нещодавно він з'явився на TENAA (модель M971Q). Чесно кажучи, його зовнішній вигляд та список специфікацій нас не здивували, тому що ми були знайомі з ними трохи раніше через плямистий photos і документи. Але сьогодні були випущені оригінальні зразки фотографій, і вони справили на них неабияке враження. Виявляється, цей телефон буде підтримувати супер нічний сюжетний режим, який можна знайти в основному у флагманських моделях.

За інформацією Міністерства промисловості та інформаційних технологій, Meizu 16 продовжить дизайн екрану Meizu 16. Різниця в тому, що наш головний герой буде використовувати задню подвійну камеру, а спалах буде переміщена вліво, підтримуючи розпізнавання відбитків пальців на екрані.

Завдяки ключовим характеристикам Meizu 16s оснащений 6,2-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 2232 × 1080, мобільною платформою Qualcomm Snapdragon 855, 8 ГБ пам'яті і 128 ГБ, задня основна камера використовує 48-мегапіксельний датчик Sony IMX586. , який підтримує OIS, фронтальну 20-мегапіксельну камеру, NFC, ємність акумулятора становить 3600 маг, підтримує технологію швидкої зарядки 24 Вт і працює на Android 9.

Однак одним з найбільш привабливих моментів Meizu 16s вважається основна камера. Щоб зрозуміти, чи може він конкурувати з топ-моделями, сьогодні один з користувачів випустив порівняльні зразки фотографій цього телефону iPhone X, Xiaomi Mi 9 і Samsung Galaxy S10 + .

((Як ви можете бачити, Meizu 16s відмінно працює в умовах низької освітленості. Деталі добре контролюються. Samsung Galaxy S10 + повинен перебувати на другій позиції. Решта двоє знімають фотографії на одному рівні.

Source

((

Meizu 16s Meizu 16s Meizu 16s