Витік: дорожня карта Meizu на 2018 рік

Meizu планує випустити смартфон 15 серії в квітні і E3 в цьому місяці. У звіті про wei ми перерахували план продукту Meizu на 2018 рік, і, чесно кажучи, він не виглядає так здорово. Fhjfgjftg

Частка

Meizu у продажу смартфонів невелика, якщо судити за показниками минулого року. Витікаюча дорожня карта натякає на те, що Meizu прийняла ту ж стратегію, що й у минулому році стосовно бізнесу смартфонів. Судячи з плану, Meizu випустить три пристрої в першій половині року, а потім ще два у другій половині. З п'яти чоловік чотири будуть з нового крила Meizu Blue Charm. Чекайте більше преміум-рейнджерів середнього рівня, ніж дорогих флагманів.

((

дмдһДругие одкровення включають план Meizu зосередитися більше на сегменті середнього класу, ніж на флагманському сегменті. Meizu буде використовувати чіпсети Samsung і Qualcomm у своїх наступних смартфонах, а дисплеї будуть поставлятися Samsung. Схоже, Meizu не буде вибирати чіпсет Mediatek для своїх смартфонів. Немає жодних доказів, чи є цей просочився документ справжнім чи ні, тому візьміть цей шматок з дрібкою солі. Чи зможе Meizu впоратися зі спадом всього за 5 пристроїв на рік? Тільки час покаже!

Source