Телефон Meizu з екраном 18: 9 в роботі?

2017 був роком безлімітних смартфонів. Виробники у всьому світі прийняли цей стиль дизайну, і лише деякі все ще дотримуються імовірно старого форм-фактора. Одним з таких брендів є Meizu. Остання витік показує невідомий смартфон Meizu, який має повноекранний дизайн і дисплей із співвідношенням сторін 18: 9.

Зображення з'явилося в соціальній мережі Weibo. Зображення показує передню частину смартфона, який має відносно звичайні за розміром рамки порівняно з іншими безрамковими смартфонами. Бічні межі теж не особливо тонкі. На верхній панелі знаходяться динамік, датчик наближення і фронтальна камера. Незважаючи на те, що у нього досить товстий підборіддя, достатньо великий для розміщення сканера відбитків пальців, здається, що Meizu вирішила поставити сканер відбитків пальців на задню панель. Fhjfgjftg((

Враховуючи дизайн, телефон виглядає не як флагман, а скоріше як пристрій середнього або низького рівня. Це може мати місце, так як багато виробників пропонують смартфони без рамки по середнім цінами. LG Q6 є одним з таких прикладів. За чутками, навіть Xiaomi готується до запуску Redmi 5 Plus, який, як очікується, стане повноекранним телефоном без рамки. В Meizu немає ні слова про те ж, тому ми пропонуємо вам взяти цей звіт з невеликою кількістю солі.