Схеми Meizu M810L з'являються на FCC, можливо, пристрій mblu

Meizu працює над новим смартфоном з номером моделі M810L. Згадана телефонна трубка з'явилася в FCC з витоком схеми. Витік схем малює часткову картину телефону, який, швидше за все, є пристроєм початкового рівня. Meizu тільки що закінчила запуск Meizu 15, так що про флагмані все одно не може бути й мови.

Ось що ми могли б зібрати зі списку FCC. Перш за все, ясно видно, що у Meizu M810L є одна задня камера і немає сканера відбитків пальців. Однак, оскільки фронтальні зображення не надаються, ми не впевнені, чи він знаходиться спереду або збоку. Fhjfgjftg

Meizu M810L

((

Крім того, на схемах зображено сканер відбитків пальців на верхній частині Meizu M810L. Інші обов'язкові кнопки також видно ліворуч і праворуч від пристрою, тоді як лоток для SIM-карти також знаходиться зліва. Ширина корпусу у 70 мм говорить про те, що він не буде таким же широким, як Meizu 15. Ми можемо очікувати щось близько 5,2 дюйма з тонкими bezels.

дмдһЕсть ще одне зображення, на якому показані інші компоненти, такі як Wi-Fi і GPS. Тим не менше, немає ніякої інформації про них. Це може бути один з фірмових телефонів Meizu mblu. На жаль, ми не знаємо про компоненти і технічні характеристики телефону, але якщо ми не помилимося, Meizu M810L може поставлятися з 3 ГБ / 4 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті, 13-мегапіксельною задньою камерою і Android Nougat. В кращому з можливих сценаріїв ми могли б побачити Android Oreo.