Qualcomm подає позов проти Meizu

Meizu збирається зіткнутися з серйозним ударом на дорозі і своїм другим судовим процесом всього за кілька років, коли Qualcomm почне судовий розгляд.

Meizu, один з оригінальних китайських брендів смартфонів, пройшов дуже складний шлях до успіху. Ще в той день, коли Meizu випустила свій перший смартфон (Meizu M8), компанії вдалося опинитися в легальній гарячій воді з Apple, яка стверджувала, що китайський телефон був клоном оригінального iPhone.

.

Це не буде останнім юридичним питанням для Meizu, хоча всього кілька років тому ZTE подала патентний позов проти Meizu за використання «Halo». Домашня кнопка на підборідді своїх телефонів. ZTE виграв цю битву, і з тих пір ми побачили, як всі телефони Meizu запускаються з кнопкою «Physicla Home».

Так як програв ZTE, Meizu продемонстрував дивовижний зростання як вдома, так і за кордоном, але великий удар по дорозі збирається вразити їх завдяки Qualcomm.

Сьогодні було підтверджено, що Qualcomm подає в суд на Meizu за свої останні телефони з живленням від Mediatek, що, на думку виробника Snapdragon, порушує патенти на зв'язок 3G і 4G.

.


У минулому саме ці патенти заважали Meizu набувати чіпи Qualcomm, оскільки вони просто не могли дозволити собі платити за використання прав на технологію, але тепер, після недавнього сплеску росту і величезних інвестицій від Alibaba, схоже, що Qualcomm хочу отримати оплату.