Опубліковано користувальницький випуск Meizu E3 Kumamoto Bear

The Японский виробник смартфонів програв битву проти світу. Немає жодного виробника, робить смартфони, які могли б конкурувати з провідними брендами. Ймовірно, на полі битви залишився тільки один - Sony. Але ця компанія вже оголосила, що знаходиться там тільки по стратегічних причин. Це просто означає, що японський ринок відкритий для іноземних брендів. Це дуже привабливий ринок. Саме тому багато китайські виробники активно працюють над цим. Нещодавно ми дізналися, що OPPO офіційно підтвердив свій в'їзд до Японії. У минулому році Xiaomi випустила цікаву модель під назвою Redmi Note 4 Hatsune Miku. Останній - человекоподобная персона, дуже популярна в Японії. Здається, Meizu збирається зробити щось подібне. На March 21 цей виробник випустить Meizu E3, другий повноекранний телефон після Meizu M6S. Але ми також чули, що буде special version під назвою Meizu E3 Kumamoto Bear Custom Edition. Сьогодні китайська компанія офіційно підтвердила це.ghghfgjftg((

Meizu E3 Kumamoto Bear Custom Edition

Сьогодні Meizu опублікував плакат з ведмедем Кумамото. Більш того, цей постер відноситься до дати запуску Meizu E3. Тому буде спеціальний телефон. Згідно з попередніми відомостями, Meizu E3 Kumamoto Bear Custom Edition буде оснащений 5,99-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2160 × 1080 пікселів і співвідношенням сторін 18: 9. Таким чином, ми маємо справу з наступним повноекранним телефоном цієї компанії, який вийшов з ладу в 2017 році. Крім цього, є 6 ГБ оперативної пам'яті, 128 ГБ вбудованої пам'яті і акумулятор ємністю 3300 маг. Модель чіпа досі залишається невідомою, але ми чули, що це буде ігровий фонетир3туйрт. Так що, швидше за все, він буде упакований в потужний SoC, такий як Snapdragon 660.

Позаду, на ньому повинна бути краща камера, ніж у M6 Note. Згідно джерел, повинен бути
dual-camera, що використовує комбінацію датчиків 12 + 20MP. Кажуть, що сканер відбитків пальців розміщений на side, як і раніше запущена модель.

.