Офіційна сторінка Meizu 16s Jingdong натякає на дату запуску 23 квітня

Коли Lenovo запланував запуск свого флагмана Z6 Pro 23 квітня, цілком ймовірно, що Meizu 16 також буде анонсований в той же день. Тепер спекуляції і тіпстери вже давно говорять про це, як ми повідомляли раніше, сьогодні на Jingdong виявлений новий сильний ключ. Самостійна сторінка Meizu Jingdong Mall була нещодавно оновлена, і дата випуску Meizu 16 показується як 23 квітня. Незважаючи на те, що зображення незабаром було знято, у нас є скріншот того ж самого .ghghfgjftg

((

В поєднанні з попередніми витоками, дата випуску Meizu 16s від 23 квітня тепер здається дуже сильним пропозицією. Крім дати запуску, ми багато розповімо про флагмані. Що стосується дизайну, то очікується, що це буде більш итеративное оновлення, покращує співвідношення екрану до тіла його попередника. Очікується також, що він дебютує з налаштуванням подвійної камери і зчитувач відбитків пальців на дисплеї.

Під капотом потужний Snapdragon 855 SoC, швидше за все, буде керувати програмним забезпеченням на 6,2-дюймовому екрані з роздільною здатністю 2232x1080P. Очікується, що сенсор Sony з роздільною здатністю 48 мегапікселів буде задовольняти потреби клієнтів в зображеннях, в той час як передні, швидше за все, буде мати 20-мегапіксельний сенсор. Очевидно, ми також очікуємо варіант Plus, який буде краще, ніж стандартний варіант, як в минулому році.