Нова ОС Flyme використовує віртуальний ключ в поєднанні з функціями mBlack

Meizu перейменував свою лінійку смартфонів Blue Charm в mBlu. Більше того, він буде працювати окремо в цій серії і зробить його ще більш популярним. Незабаром, було надто багато змін, щоб вивести Meizu на наступний рівень. Але з запуском повноекранних смартфонів компанія зіткнулася з реальною проблемою. Він видав патент mBack в минулому році. Це один з найпопулярніших пунктів продажів серед всіх смартфонів Meizu. Але модна особливість 2017/18 року змусить виробника її прибрати. Так що ж робити з міріадами нововведень? Здається, що компанія з'ясувала це.

mblu

((Насправді, від Meizu приходить багато інновацій. Вони включають SmartBar ToolBar, mTouch для ідентифікації відбитків пальців, mCharge для дуже швидкої зарядки і mBack для різних операцій. Як правило, mBack пропонує чотири операції, які ви можете виконати для більш швидкого і комфортного використання смартфона Meizu. По-перше, ви можете використовувати кнопку «Додому» в якості ідентифікатора відбитка пальця, щоб розблокувати телефон. По-друге, ви можете це зробити, і кнопка «Додому» поверне вас на попередню сторінку. По-третє, ви можете натиснути, щоб перейти на домашню сторінку. І довге натискання заблокує телефон назад.

дмдһПолноэкранный телефон first від Meizu, як кажуть, називається Blue Charm. Він вже встиг просочитися на різні фотографії, що розкривають загальний вигляд телефону. Одне з таких місць показало, що виробник вирішив розмістити сканер відбитків пальців під ключ unlock key, розташований праворуч. Так як щодо інших операцій, реалізованих за допомогою технології mBack?

Виявляється, Meizu помістив віртуальну круглу клавішу в самому низу екрану, яка повинна робити те ж саме, що і фізична кнопка mBack. Ця комбінація віртуальної кнопки mBack і цих чотирьох операцій може бути реалізована тільки через налаштовану ОС Flyme, яка має поставлятися з Charm Blue S. Говорять, що телефон буде виявлений в січні.