Незабаром Meizu M6 Note One Piece може змінити колір

Після того, як

Weeks вперше оголосив про випуск & Meizu M6 Note One Piece в єдиному варіанті червоного кольору, фільтрація news припускає, що Meizu, можливо, дав спеціального виданню Meizu M6 Note ще одну кольорову модифікацію, судячи по новому живого зображення зеленого Meizu M6 Note One Piece edition.

дмдһВ даний час випуск Meizu M6 Note One Piece доступний тільки в червоному кольорі nnccbnvcbn, але, з огляду на зображення нижче, це може скоро змінитися. Хоча Meizu ще не випустила офіційну заяву про існування чи відсутність цього зеленого видання Meizu M6 Note One Piece, it очевидно, що пристрій могло бути & nbsp; підготовлено для масового ринку.

Поки ми не маємо уявлення про те, як і звідки з'явилися ці зображення, найкраще, щоб вони виходили від інсайдера, або Meizu могла помилково відправити зелену версію клієнта, який замовив червоний Meizu M6 Note One Piece Edition. Також можливо, що Meizu вирішила тихо представити новий колір без особливої реклами.

((Раніше в серпні

Meizu анонсував червоне спеціальне видання Meizu M6 Note One Piece червоного кольору, яка в основному збігається з base Meizu M6 note, за винятком того, що воно доступне тільки в червоному кольорі, поставляється з попередньо завантаженої темою One Piece, шпалерами, значками та віджети. Він має 5,5-дюймовий сенсорний екран 1080p з технологією Snapdragon 625 SoC під капотом. Він оснащений подвійною задньою камерою на 12 МП + 5 МП, фронтальної селфи-16 МП камерою і акумулятором ємністю 4000 маг.

дмдһКрасное спеціальне видання Meizu M6 Note One Piece в даний час доступна для покупки в Китаї за 1 699 юанів (257 доларів США або 215 євро) для 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і 32 ГБ для зберігання даних і 2 399 юанів (363 долара США або 304 євро) для 4 ГБ і 64 ГБ option.

Green Meizu M6 Note

дмдһЗа винятком внутрішніх відмінностей, ми очікуємо, що видання Green Meizu M6 Note One Piece, якщо воно дійсно існує, буде коштувати приблизно за тією ж ціною, що і червоний варіант.