Meizu X2 більше не спекуляція

Memu X був запущений в листопаді 2016 року без натяку на наступника. Але тепер Нан, віце-президент Meizu, підтвердив, що Meizu X2 є реальністю, і розкрив інформацію про очікуваний запуск, специфікації і ціни.

Li Nan підтвердила, що Meizu X2 буде не телефоном середнього класу, а скоріше флагманом. Він буде працювати на чіпсеті Qualcomm Snapdragon 845. Віце-президент також дав орієнтовний графік випуску в кінці 2018 року, викликаний деякими затримками, і ціною близько 2999 юанів (приблизно $ 473.

((Хоча повідомлень про Meizu X2 не так багато, повідомлялося про декілька витоках, які натякають на дизайн, що відрізняється від звичайної естетики нинішніх смартфонів. Renders, з'явилися ще в октябре, натякали на круговій додатковий дисплей на задній панелі і нетрадиційний дизайн камери.

З Meizu 15 і 15 Plus у розробці Meizu вже є багато на руках. Ходять чутки, що E3 також буде запущений в найближчі дні, хоча немає жодних вагомих доказів того ж. Прямо зараз все, що ми можемо зробити, - це припустити, виправдає X2 очікування, встановлені його попередником. Залишайтеся з нами!

Source