Meizu випускає нове оновлення Flyme 7 Experience з супер нічним режимом

Близько року після офіційного випуску Flyme 7 Meizu випустила нове оновлення для версії Experience з багатьма новими функціями і оновленим Super Night Mode. Ось що зміниться для підтримуваних моделей.

дмдһОбновление в нову версію Flyme 7 було випущено у Китаї за останні декілька годин і являє собою цілий ряд поліпшень. Що стосується релізу Experience, то це бета-версія, яка виключає появу стабільної прошивки. Оновлення містить цілий ряд виправлень помилок: тепер можна використовувати сторонні шрифти, менеджер мобільного телефону і деякі недоліки в статистиці використання пристрою.

Flyme 7

((Крім того, оптимізовано програмне забезпечення Smart Cleanup, яке дозволяє ретельно очистити пам'ять смартфона, щоб зробити його більш плавним. Очевидно, що найбільш очікуваними особливостями є нова версія нічного режиму, яка з цієї нагоди стає... Супер нічний режим, для нічних знімків з меншим рівнем шуму та високою якістю.

В той момент, коли стало ясно, що ця нова функція доступна виключно для серії Meizu 16. Нижче наведено список моделей, які підтримуються оновленням:

  • Meizu 16, 16 Plus і 16X
  • 15, 15 Plus, M15
  • Pro 7, Pro 7 Plus
  • M6 Notes
дмдһНа даний момент не повідомляється про можливої реалізації нового нічного режиму для Meizu 16 Global.

.