Meizu відправляє сковорідки і зум-об'єктив DSLR, а Meizu E3 запрошує

дмдһЕсли Meizu любить робити одне, це відправляти дивні запрошення. Компанія має історію відправки досить незвичайних речей як запрошення. Нещодавно виробник телефонів послав такі речі, як старі телефони Nokia і пару кросівок, на подив запрошених. Що ж, у нас є ще один, щоб додати до цього.

Meizu E3 invite Meizu E3 invite По всій видимості, компанія готується відправити запрошення Meizu E3 гостям. Ці запрошення на сковорідках і великий дзеркальної гуртку. Meizu E3 кілька разів протікав за останній тиждень. У Meizu, ймовірно, є вагома причина вставляти запрошення на сковорідку і кухоль, схожу на DSLR. Ця DSLR-подібна гуртка насправді являє собою зум-об'єктив Canon 70-200 мм, який коштує 5000 юанів, кажуть повідомляє.

((

Apart від деталей дати запуску, запрошення можуть натякнути на те, чому Meizu вибрав ці пункти, щоб супроводжувати офіційних тізерів. Сковорода має логотип Meizu разом з написом «E3 G». Кажуть, що це може означати спеціальний ігровий варіант Meizu E3.

Поки «E3 P» на гуртку може означати пристрій, орієнтоване на камеру. Отже, ми розглядаємо або два різних варіанти E3, або навіть один з обома цими виділеними функціями. Запрошення Meizu E3 інформує нас про запуск 6 березня.

Сподіваємося, що

Let до цього почує більше про це телефон середнього рівня. Ми б не заперечували проти кількох хороших витоків зображень передній частині, не так?