Meizu отримує нове життя з новим раундом фінансування

Вскоре після запуску Meizu 16s китайський виробник смартфонів Meizu з Чжухая переживає новий етап фінансування та реструктуризації. Цей новий раунд фінансування настав після того, як Alibaba також інвестувала в компанію в 2015 році на суму 590 мільйонів доларів. Новий раунд фінансування підтверджується з офіційних джерел у компанії, проте фінансові деталі угоди все ще залишаються уривчастими.

meizu

((

Что точно, так це те, що Zhuhai Hongxin Momentum Ancient Money Investment Fund отримає місце в Раді директорів Meizu, а останні reports також припускають, що Джек Вонг (Huang Zhang) більше не є найбільшим акціонером. Хоча Meizu, як і раніше, заперечує це розвиток, наполягаючи на тому, що генеральний директор і раніше залишається найбільшим акціонером. Крім того, Meizu також запевнив інвесторів, що процедура IPO проходить без будь-яких проблем.

((

Як і в попередніх звітах, Чжухай муніципальний фонд планує інвестувати близько 70 мільйонів юанів щорічно протягом наступних трьох років. Інвестиції підуть в нові технології, такі як AI, 5G та інші. Ці нові інвестиції повинні допомогти компанії зберегти актуальність у найближчому майбутньому в умовах жорсткої конкуренції в цьому сегменті. Наступний флагманський смартфон компанії стане гарним індикатором майбутніх подій.