Meizu M926Q з потрійною задньою камерою з'являється на TENAA - Meizu 16Xs?

Today, новий смартфон Meizu M926Q, був схвалений TENAA і, згідно зі списком, це пристрій поставляється з потрійною налаштуванням задньої камери. Однак точна специфікація датчиків не була вказана. Це буде перший смартфон Meizu з потрійною налаштуванням задньої камери, і є також повідомлення про те, що пристрій буде підтримувати екранний датчик відбитків пальців.

Meizu M926Q

дмдһПосле публікації TENAA з Китаю повідомляється, що цей смартфон буде називатися Meizu 16Xs, який є оновленою версією Meizu 16X. Тим не менш, це всього лише припущення, і немає підтвердження цього імені. У минулому році серії Meizu 16 (Meizu 16th, Meizu 16th Plus і Meizu 16X) продовжили універсальний екран без ударів. Тому Meizu M926Q може продовжувати використовувати цей дизайн. Хоча зображення на передній панелі в списку TENAA нечітке, ми бачимо, що верхня і нижня панелі тонкі, а на верхній панелі знаходиться один датчик камери з динаміком bezel.

((

Meizu M926Q

Huang Zhang, засновник Meizu Technology і голова / головний виконавчий директор Meizu Group, сказав, що найдосконаліше рішення - зробити підборіддя якомога менше, а верхня рама симетрична, щоб можна було розмістити фронтальну камеру. Що стосується конфігурації, Meizu M926Q повинен поставлятися з мобільною платформою Qualcomm Snapdragon 712, буде підтримувати NFC і може з'явитися пізніше в цьому місяці .ghghfgjftg

Обрані зображення: Meizu 16X

Via