Meizu E3 живі зображення витоку, показати подвійну камеру заднього виду і тонкі рамки

Redmi Note 5 був запущений в Китаї, і ряд його конкурентів готуються до випуску на цьому тижні. Meizu планує запустити Meizu E3 21 березня. Телефон вже отримав схвалення TENAA. Отже, у нас є уявлення про ключових компонентах телефону.

Meizu E3

((

Meizu E3 Meizu E3

Now, вище живі зображення телефону були розкриті, які дають нам дуже чітке уявлення про устрій. Meizu E3 можна побачити в чорному і золотому кольорах з вертикальною подвійною камерою заднього виду. У нижній частині задньої панелі є фірмовий знак Meizu. На лицьовій стороні переважає тонка рамка 18: 9. Раніше ми знали, що у телефону буде бічній зчитувач відбитків пальців. Абсолютно очевидно, що ні спереду, ні в задній частині немає датчика.

У зв'язку з витоком схеми Meizu E3 оснащений 5,99-дюймовим Full-HD + дисплеєм. Подвійна камера складається з 12MP + 20MP Duo. Існує припущення, що одним із них стане датчик Sony IMX363. Тим не менш, деталі переднього датчика в даний час не відомі.

Більш того, ймовірно, він буде мати той же чіп Snapdragon 636, що і на Redmi Note 5. Додайте до цього акумулятор ємністю 3000 маг з швидкою зарядкою 18 Вт, і це бюджетне пристрій вбивці. Крім того, ціна телефону оцінюється в 1500 юанів ($ 237 / € 192) .

Stay налаштований на наступний тиждень, так як протягом декількох днів перед квітнем очікуються дуже цікаві запуски.

((