Meizu 17 був помічений в мережі і може стати першим 5G-телефоном Meizu

Хоча поки це може здатися фаворитом sfgij6oitr Meizu тільки що випустив Meizu 16s, слова про наступною великою речі - Meizu 17 від китайської фірми вже починають закрадатися. Хоча нам ще тільки належить поглянути на майбутнє пристрій, є ознаки того, що Meizu буде намагатися наповнити пристрій кращими функціями і дизайном ..

meizu 17

дмдһПервая остаточна витік інформації про Meizu 17, мабуть, припускає, що пристрій надійде в якості першого телефону компанії 5G, приєднавшись до ряду OEM-виробників, готових випустити свої перші пристрої 5G в найближчі місяці. Нещодавно на конференції партнерів China Unicom під гаслом був помічений зовнішній банер, який, здавалося б, рекламував цей пристрій; «зустрічайте нову еру 5G, Meizu 17 гряде», припускаючи, що Meizu 17 може прийти з підтримкою мобільного зв'язку наступного покоління.

((

meizu 17

Крім того, a Weibo user також поділився першими що просочилися зображеннями телефону, який нібито називається Meizu 17, і, якщо ці просочилися рендери є ознакою, Meizu 17 може прийти з дизайном, схожим на концептуальний телефон Meizu Zero з отворами, який ніколи не робив це на масовий ринок. З просочилися зображень і рендерів Meizu 17 буде виглядати приголомшливо, хоча нам ще належить отримати уявлення про його дизайні.

Незважаючи на те, що поки занадто раннє, щоб спекулювати на очікуваних технічних характеристиках, у звітах йдеться, що пристрій стане реальним наступником Meizu 16, упакувавши деякі флагманські характеристики, в тому числі преміум-клас SD 855 Soc, дисплейную панель AMOLED з вбудованим відбитком пальця. сканер, подвійний задній кулачок і більш здатний подвійний задній кулачок.