Meizu 16s буде оснащений 48-Мп сенсором основної камери, OIS і функцією захисту від струсів

Meizu запустив останній meartu 16 flagship останній year, і це пристрій готовий отримати продовження від імені Meizu 16s, а не Meizu 17, як це прийнято. Захід по запуску 16S заплановано на 23 квітня в Китаї, але фірма вже приймає попередні замовлення для тих, хто хотів би бути в списку своїх перших користувачів.

Компанія підтримує ентузіазм через офіційних тізерів і сьогодні випустила свіжий тизер, який підтверджує деякі функції камери пристрою. Згідно з зображень тізера, Meizu 16s отримає основний 48-мегапіксельний сенсор Sony з підтримкою OIS і оптичну функцію захисту від струсів. Кажуть, що це телефон з двома камерами, хоча деталі додаткової камери на даний момент невідомі.

The Meizu 16s вже давно ходять чутки і навіть з'явилися в базі даних TENAA в d на початку цього місяця з парою одкровень. Пристрій згідно зі списком оснащений 6,2-дюймовим AMOLED-дисплеєм і батареєю ємністю 3540 мАч, в той час як воно отримає флагман SD 855 SoC, і при такому, досить дивно, що Meizu все ще застряг з подвійною задньою панеллю. camera.

((

Meizu 16

Тільки недавно з'явилося нове спливаюче відео на Weibo від того ж самого інженера Meizu, який злив результати тестів і виглядає так само вражаюче. Флагманський смартфон здатний відкрити 20 додатків всього за 99 секунд. Тест складався з двох початкових раундів, щоб показати, що пристрій здатний обробляти не менше 20 програм у фоновому режимі, не вичерпуючи пам'ять і не знижуючи загальну продуктивність.

((