Meizu 15 Pro версія Meizu 15 для невеликих екранів?

Чутки і витоку навколо Meizu 15 і 15 Plus, здається, з'являються звідусіль. В останньому звіті говориться, що може бути невелика версія Meizu 15, Meizu 15 Pro. Про це повідомлялося на Weibo із зображенням, яке показало схожість з більш ранніми витоками, але дещо відрізнялося від камери.

((

Для початку, налаштування камери має невеликий удар порівняно з попередніми звітами, де її не було. Підтримує це render, про який повідомлялося всього за кілька годин ago, який не мав фізичної кнопки mBack і мав невеликий удар камери. Не тільки це, є безліч інших рендерів, які натякають на різні проекти. Останній, однак, не має кнопки mBack і має вбудований сканер відбитків пальців, як у Meizu M6S.

.

Немає іншого надійного сполучення, крім витоків і чуток, що дійшли до сих пір. Всі телефони будуть готові до запуску навесні цього року, що не так вже й далеко. Також немає ніяких новин про специфікації, за винятком того, що він може містити чіпсет Snapdragon, так як MediaTek зробив паузу і деякий час не буде фокусуватися на флагманських чіпсетах .

Source | Via