Ломка: Meizu відключити хмарний сервіс Flyme; припинити співпрацю з Алі

останнім часом все більше і більше людей отримують доступ до послуг хмарного сховища. Серед них є клієнти Meizu, яким не сподобається ця нова розробка. Meizu повністю налаштований на закриття хмарних сервісів Flyme, залишаючи користувачів досить порожніми, принаймні, в даний момент .ghghfgjftg

Meizu flyme cloud

Meizu сказав, що поточні хмарні сервіси Flyme, включаючи додаток, галерею і додаток для управління документами, закриваються, що поклало кінець співпраці з хмарними серверами Алі.

Хмарні сервери

Ali вже припинили надавати послуги онлайн-сховищ, а користувачам Flyme вдалося надати майже рік додаткових послуг для користувачів Meizu ..

.

Тепер все скінчено!

Як це буде працювати?

Meizu буде поступово закривати хмарні сервіси Flyme:

On 28 вересня вони не можуть завантажувати і зберігати фотографії ваших альбомах в хмарі, але ви можете завантажувати і резервувати всі фотографії на ньому з веб-сайту my.yunos.com .

On 28 листопада . Алі повністю відключений від сервера Flyme, тому ви не можете отримати доступ до нього. Ви повинні зробити копію до цього дня.

дмдһНо це не всі погані новини! Meizu планує запустити новий хмарний сервіс для альбому в листопаді 2016 року.

дмдһНовая служба буде більш надійною,

Meizu flyme cloud

дмдһВ даний час Meizu і Алі працюють разом для численних користувачів ’ тому що цей процес може не працювати на 100% часу.

Meizu також сказала, що синхронізація даних облікового запису Flyme для робочого столу, контакти, історія дзвінків, текстові повідомлення, замітки та інші дані не будуть порушені міграцією.