Хуан Чжан на Meizu 16: ми не можемо дозволити собі програти

Today, Хуан Чжан, засновник, голова і виконавчий директор технології Meizu, дав деяке уявлення про ціну Meizu 16s в співтоваристві Meizu. Користувачі мережі запропонували, що версія Meizu 16s 6GB + 128GB повинна продаватися не більше ніж за 3299 юанів (494 долара), інші говорили, що вона не повинна перевищувати 2998 юанів (448 доларів). Тим не менш, Хуан Чжан відповів: «Ми не можемо дозволити собі програти». Хоча генеральний директор не вказав конкретно ціну Meizu 16s, схоже, що запропоновані мережевиками ціни поставлять Meizu у програшну позицію, таким чином, його заяву.

Huang Zhang

((Повідомляється, що Meizu 16s продовжує дизайн Meizu 16th без зазубрин, його дисплей має 6,2-дюймовий екран, а розмір екрану Meizu 16s Plus становить 6,5 дюйма. Обидва флагмана будуть оснащені флагманської платформою Qualcomm Snapdragon 855, яка побудована на 7-нм техпроцесі з використанням нової трехкластерной восьмиъядерной архітектури. Крім того, Хуан Чжан повідомив, що Meizu 16s і 16s Plus будуть оснащені повнофункціональним NFC, а Meizu 16s Plus підтримує бездротову зарядку, яка є першим SD855-флагманом Meizu, що підтримує бездротову зарядку.

Що стосується часу релізу, Хуан Чжан сказав, що Meizu 16 буде випущений в масовому порядку в кінці березня, в списку в квітні, припускаючи, що він буде офіційно випущений в квітні.