А ось і металевий дизайн корпусу для Meizu M2Note

А ось і металевий дизайн корпусу для Meizu M2Note, який випущений в продаж 
21-ого Октября
 
Власники телефонів Meizu M2 Note і можливо навіть власники телефонів Meizu MX5 будуть шоковані сьогодні, так як компанія Meizu випустила новий телефон, нову модель Meilan з металевим корпусом 21-ого Жовтня, низька ціна додається. І наше вираз “Про немає але тільки не ще один  бюджетний Meizu “ це вчорашня історія  з продовженням сьогодні з більш уточненою інформацією, виглядає не дуже добре, для власників телефонів Meizu M2 Note і     ( можливо навіть для власників MX5).
   
Нагадаємо, що вчора новий телефон від компанії Meizu був помічений у додатку за тестами AnTuTu. Загадковий телефон мав аналогічні характеристики, як і телефон  Meilan  (це суббренд моделей телефонів M2 і M2 Note), але цей телефон міг похвалитися високими показниками на AnTuTu, пропонуючи кращу загальну продуктивність.
 
 
 
І як ми сказали, ця історія продовжується і сьогодні, після того, як компанія Meizu  через свої китайські канали соціальних медеа оголосила про випуск у продаж нового пристрою. Заходи по випуску в продаж буде проходити 21-го Жовтня о 14.30, але до цього є  ще більше новин.
 
Незабаром після того, як Інтернет набув слово про запуск, китайська преса, почала отримувати запрошення на подію, яке включало в себе випуск нового телефону з металевим корпусом. Дизайн телефону з цілісно - металевим корпусом прибув разом з журналістами в такому асортименті кольорів: (сріблястий і синій, як ми бачимо на фотографіях) і з розмірами 8.2 мм (що не багато тонше ніж версія з полікарбонату). 
 
Meizu Metal (Meilan Metal)

        
 
Як вважається технічні характеристики телефону будуть включати в себе MediaTek чіпсет MT6795 з 2.0 Мм (в порівнянні з телефоном M2 Note, який володіє MT6573 з 1.3 Рр.), 5.5 дюймовий,10.80 FHD дисплей з 2.5 D скляною панеллю (схожою  на  Meizu Pro5), 2Гб оперативної пам'яті, 16 Гб внутрішня пам'ять і  з  можливістю підтримки мікро-SD карти на 128Гб, фронтальна камера на 5 мегапікселів і основна камера на 13 мегапікселів.
       
І як відомо з деяких джерел телефон може  коштувати в Китаї всього лише 999 юанів, але ми думаємо, що вартість телефону буде все-таки трохи більше і продаватися він буде за ціною 1099юаней, що все одно дуже дешево для телефону з такими специфікаціями.
 
Однак, з цим запуском телефону від  Meizu, компанія має можливість засмутити власників Meizu M2 (багато з яких  відчували себе вимушеними оновити M1 Note і придбали Meizu M2), а так само людей володіють попередніми флагманами такими, як телефон MX5.